Stopnie i tytuły w zakresie sztuki

Komunikat nr 1 Prodziekana Wydziału Artystycznego w roku akademickim 2016/2017

Niniejszym ustala się w roku akademickim 2016/2017 harmonogram posiedzeń zwyczajnych Rady Wydziału Artystycznego dotyczących przewodów doktorskich, postępowań habilitacyjnych oraz postępowań o nadanie tytułu profesora dla osób niebędących pracownikami Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach:

• 16 listopada 2016 r. (środa)
• 16 stycznia 2017 r. (poniedziałek)
• 15 marca 2017 r. (środa)
• 15 maja 2017 r. (poniedziałek)

Wnioski do porządku obrad Rady Wydziału Artystycznego, a w szczególności wnioski o wszczęcie przewodu doktorskiego wraz z całą wymaganą dokumentacją należy składać najpóźniej na dwa tygodnie przed wyznaczonym terminem posiedzenia.

Do porządku obrad objętych niniejszym harmonogramem mogą zostać dołączone inne sprawy, a w szczególności określone przez Radę Wydziału Artystycznego na poprzednich posiedzeniach, sprawy których termin rozstrzygnięcia określają obowiązujące przepisy prawne, w tym ustawa z dnia 14 marca 2003 r. o stopniach naukowych i tytule naukowym oraz o stopniach i tytule w zakresie sztuki (t.j. Dz. U. 2016, poz. 882), a także sprawy wynikające z bieżącej pracy Rady Wydziału zaproponowane przez jej przewodniczącego.

Do zwoływania posiedzeń zwyczajnych oraz nadzwyczajnych Rady Wydziału Artystycznego w pozostałych sprawach stosuje się obowiązujące regulacje, w tym zapisy Statutu Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach

Komunikat Prodziekana nr 1

Podstawy prawne

Przepisy ogólnouczelniane