Nabór na stanowisko koordynatora kursu projektowania usług ( rekrutacja zakończona )

W związku z realizacją zadania Kurs projektowania usług w ramach komponentu ponadnarodowego projektu “Design Silesia II” Rektor Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach ogłasza nabór ofert na stanowisko koordynatora w w/w projekcie.

Zakres obowiązków Kandydata:

1. Merytoryczne i organizacyjne przygotowanie kursu w tym:
    • Opracowanie terminów i przebiegu wydarzenia
    • Opracowanie i redakcja tekstów promocyjnych, tekstów do publikacji związanych z realizacją kursu
    • Kontakt z prelegentami – prowadzącymi kurs
    • Kontakt i koordynacja prac podwykonawców
    • Rekrutacja uczestników kursu
    • Promocja wydarzenia (kontakt z mediami, przygotowywanie informacji prasowych)
    • Obsługa wydarzenia
    • Przygotowanie materiałów i dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia wydarzenia (umowy, porozumienia, regulaminy)
  2. Przygotowywanie zakresu przedmiotu ofert przetargowych, rozeznań rynkowych związanych z realizacją wyznaczonych zadań.
  3. Uczestniczenie w spotkaniach z partnerami Projektu

Forma świadczenia usługi:

umowa zlecenie

Okres zatrudnienia:

marzec 2013 – czerwiec 2013

Wymagane kwalifikacje Kandydata:

- znajomość wyżej opisanej tematyki potwierdzona doświadczeniem wykazanym w CV,
- wykształcenie co najmniej wyższe magisterskie,
- doskonałe umiejętności organizacyjne,
- wysokie kompetencje społeczne (umiejętność szybkiego nawiązywania kontaktu, empatia, komunikatywność)
- bardzo dobra umiejętność obsługi komputera i Internetu, w szczególności znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point),
- znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym,
- sumienność i odpowiedzialność,
- umiejętność pracy zespołowej,
- wysoka motywacja.

Od Kandydatów oczekuje się złożenia oferty zawierającej:

- CV potwierdzające spełnienie wymaganych kwalifikacji (z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych, Dz.U. 02.101.926 j.t. ze zm.),
- list motywacyjny.

Termin i miejsce złożenia dokumentów:

Dokumenty należy składać osobiście w Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach, ul. Raciborska 37 w biurze rektora lub drogą mailową na adres: design-silesia@asp.katowice.pl w terminie do dnia 25 lutego 2013 r.

Kryterium wyboru oferty:

Kryterium wyboru oferty jest spełnienie wyżej wymienionych kwalifikacji.