Stan surowy otwarty - budowa na półmetku

Prace przy budowie nowego budynku zakończone są w 60 procentach. W kolejnych miesiącach przeprowadzone zostaną prace związane z montażem okien i fasad aluminiowych.

Mini fotorelacja z prac na budowie jest już dostępna!
zapraszamy do obejrzenia galerii: Budowa w obiektywie
Jeśli chcesz na bieżąco śledzić postęp prac na placu budowy codziennie możesz oglądać aktualne zdjęcie

stopka unijna

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 oraz ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

MKIDN male

Partner Projektu