Konferencja prasowa w nowym budynku ASP

26 lutego o godzinie 9.30 odbyła się konferencja prasowa w nowym budynku ASP przy ul. Raciborskiej 50. Tematem konferencji były zbliżające się DNI OTWARTE ASP (4 - 5 marca). Dziennikarze po raz pierwszy mogli zwiedzić wnętrza nowego budynku Uczelni.

Gośćmi konferencji byli:

Rektor, prof. Antoni Cygan
Prorektor ds. kształcenia i studentów dr hab. Grzegorz Hańderek
Kanclerz mgr Iwona Herszlikowicz
Kierownik budowy Krzysztof Wojewodzic

Uroczystość otwarcia nowego budynku Akademii, połączona z inauguracją roku akademickiego 2015/2016, odbędzie się w piątek, 9. października 2015 roku.

W kwietniu zostanie zakończona realizacja projektu Budowa między ulicami Raciborską a Koszarową w Katowicach budynku dydaktyczno-badawczego i kulturalnego wraz z zagospodarowaniem terenu na otwarty park form przestrzennych – dotychczas największej inwestycji naszej Uczelni.

Polecamy:

TVP Katowice - GOŚĆ AKTUALNOŚCI

TVP Katowice

Gazeta wyborcza

stopka unijna

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 oraz ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

MKIDN male

Partner Projektu