Ogłoszenie o przetargu na wynajem powierzchni użytkowej zlokalizowanej w budynku Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach przy ul. Raciborskiej 50

przetarg unieważniono

Powiadomienie o unieważnieniu przetargu na wynajem powierzchni użytkowej z przeznaczeniem na działalność gastronomiczną z dnia 29 06 2015r

OGŁOSZENIE O PRZETARGU na wynajem powierzchni użytkowej zlokalizowanej w budynku Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach przy ul. Raciborskiej 50 z przeznaczeniem na działalność gastronomiczną (wielofunkcyjną restaurację/kawiarnię).

Organizator przetargu:
Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach
ul. Raciborska 37, 40-074 Katowice,

ogłasza przetarg

na wynajem powierzchni użytkowej zlokalizowanej w na parterze i  I piętrze budynku
Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach przy ul. Raciborskiej 50, o powierzchni użytkowej wynoszącej 154,79 m2 z przeznaczeniem na prowadzenie działalności gastronomicznej (wielofunkcyjnej restauracji/kawiarni) - na czas nieokreślony.

• Przetarg jest przeprowadzany zgodnie z Warunkami Przetargu nr sprawy ASP-DAT- 221-09/15
  • Oferty należy składać w Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach ul. Raciborska 37 do dnia 26 czerwca 2015 r. do godz. 10:00. Za datę złożenia oferty uznaje się datę wpływu do Organizatora przetargu.
  • Oferty otrzymane przez Organizatora przetargu po terminie składania ofert zostaną zwrócone Oferentom bez ich otwierania po zakończeniu postępowania.
  • Organizator przetargu otworzy publicznie złożone oferty w obecności Oferentów, którzy zechcą przybyć w dniu 26 czerwca 2015 r. o godz. 10:30, do Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach, ul. Raciborska 37 – Sala Senatu. (Otwarcie ofert, z podaniem nazwy oferenta i odczytanie oferowanej stawki najmu – jest jawne).
  • Oferent pozostaje związany ofertą przez okres 30 dni od terminu otwarcia ofert.
  • Bieg terminu związania ofertą rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert.
  • Przetarg może się odbyć, chociażby wpłynęła tylko jedna oferta spełniająca warunki określone w warunkach przetargu.
  • Organizator przetargu zastrzega sobie możliwość unieważnienia postępowania przetargowego bez podania przyczyny.
  • Ogłoszenie, a także warunki przetargu mogą być zmienione lub odwołane przez Organizatora przetargu.
  • Organizator przetargu nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu.
  • Organizator przetargu niezwłocznie powiadomi na piśmie wszystkich Oferentów o wyniku przetargu albo o zamknięciu przetargu bez dokonania wyboru.

Ogłoszenie o przetargu:

1. Ogłoszenie o przetargu na wynajem powierzchni użytkowej z przeznaczeniem na działalność gastronomiczną
  2. Warunki Przetargu na wynajem powierzchni użytkowej z przeznaczeniem na działalność gastronomiczną

Załączniki /warunki przetargu nr sprawy ASP-DAT-221-09/15/:

1. Załącznik nr 1 do Warunków Przetargu nr sprawy wzór formularza ofertowego
  2. Załącznik nr 2 do Warunków Przetargu wykaz prowadzonych punktów gastronomicznych
  3. Załącznik nr 3 do Warunków Przetargu projekt umowy najmu
  4. Załącznik nr 4 do Warunków Przetargu dokumentacja projektowa - Dokumentacja projektowa Biuro Projektowe An Archi Group – wyposażenie lokalu w meble, obowiązkowo w zakresie lady do wydawania posiłków (kolorystyka i  jakość mebli dostosowana do wystroju i umeblowania w budynku Akademii przy ul. Raciborskiej 50 w Katowicach).