KWZ wychodzi w teren!

Ludzie! Ludzie! Uchylę rąbka tajemnicy. Szykuje się grubsza okazja do zaprezentowania projektów związanych z KWZ!

Jeśli ktoś jest niezadowolony z renderów, opisów, przedstawienia projektów z miejsca potrzebnego niech to przemyśli. A jeśli ktoś ma ochotę odświeżyć materiały z poprzednich warsztatów i przekazać DOBRE i konkretne materiały do nich.. jesteśmy za! Nie wykluczam ale też nie obiecuje, że jeśli ktoś ma jakiś niebanalne i dobre projekty robione po za uczelnią.. może dla nich znajdzie się też miejsce!

ZACHĘCAM! powiem tylko, że to będzie naprawdę dobra okazja do promocji Twojego nazwiska! (szczegóły z czasem)

gw.