Konkurs Wedel Vintage!

Marka Wedel, ikona polskiej czekolady, postanowiła z okazji swoich 160. urodzin zaczerpnąć ze źródeł inspirującej historii i stworzyć limitowaną edycję swoich ulubionych produktów w nowej, świeżej odsłonie, atrakcyjnej dla współczesnego konsumenta.

Do tego niezwykłego przedsięwzięcia zaprasza studentów ASP oraz młodych projektantów (do 30 roku życia). Ich zadaniem będzie stworzenie projektów nowych opakowań wiodących produktów Wedla, inspirowanych oryginalnym designem tej marki z różnych epok!

Trzy nagrody główne w konkursie to:

• nagroda pieniężna w wysokości 10 000 pln,
  • umieszczenie nazwiska na opakowaniu limitowanej edycji
  • miesięczny staż w agencji brandingowej Dragon Rouge
  • kosz z produktami Wedla!

W konkursie zostaną również przyznane trzy wyróżnienia nagrodzone 2000 pln.

Więcej informacji znajdziecie na stronie STGU http://stgu.pl/archives/7022

wedel logo