Warsztaty dla designerów - relacja

W dniach 26 - 29 listopada odbyły się warsztaty rysunku prezentacyjnego, organizowane przez Wojciecha Tuleję, absolwenta szkoły designu w Mediolanie, głównego projektanta i założyciela biura projektowego TULdesign.

W warsztatach wzięło udział ponad 20 osób, w większości studentów wzornictwa katowickiego ASP. Celem warsztatów było lepsze zrozumienie zagadnenia prezentacji produktu oraz nabycie przydatnych umiejętności warsztatowych. Uczestnikom na bieżąco udzielane były także cenne i praktyczne porady dotyczące pracy zawodzie projektanta.

Efekty oraz przebieg warsztatów można obejrzeć na zdjęciach. Zdaniem studentów - było wesoło i bardzo produktywnie.

Ekipa