WSPÓŁDZIAŁAJMY! PRZEDSIĘBIORCY I PROJEKTANCI

Design Office zaprasza na spotkanie „WSPÓŁDZIAŁAJMY! PRZEDSIĘBIORCY I PROJEKTANCI”, podczas którego będzie można wysłuchać wykładu dr. Krystyny Łuczak-Surówki.

Podczas spotkania będzie można nawiązać dialog pomiędzy młodymi projektantami, a przedsiębiorcami i na odwrót. Dla studentów i absolwentów kierunków projektowych jest to okazja do nawiązania dialogu z przedstawicielami firm. Dla przedsiębiorców jest to możliwość spojrzenia na swoją firmę okiem młodego projektanta i spostrzeżenia jak dizajn może wpłynąć na rozwój i sukces firmy.

Warsztaty odbędą się w budynku Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach przy ul. Raciborskiej 37, dnia 11 grudnia 2012 r. od godz. 10.00-16.00.

Szczegółowy harmonogram

Na spotkanie obowiązuje rejestracja, ilość miejsc ograniczona. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 grudnia 2012 r. (do godz. 12.00).

Projektanci