RUSZYŁA STREFA STUDENTA!

Już po raz drugi mamy przyjemność zaprosić wszystkich młodych projektantów oraz studentów do STREFY STUDENTA, która będzie miała miejsce podczas V Targów Nowych Rozwiązań w Branży Opakowań PACKAGING INNOVATIONS 10-11 kwietnia 2013 r.

W specjalnie wyznaczonym obszarze na hali targowej (Hala EXPO XXI, Hala nr 1 w Warszawie) kolejny raz zadebiutują osoby, które kreują jedyne w swoim rodzaju opakowania.

Co daje udział w Strefie Studenta?

Prezentacja prototypów opakowań na szerokim forum specjalistów z branży stanowi doskonałą szansę na nawiązanie ciekawych kontaktów zarówno z firmami, które produkują opakowania, jak i z przedsiębiorstwami, które je wykorzystują. Corocznie wśród naszych gości targowych pojawiają się bowiem przedstawiciele zarówno dużych koncernów z branży spożywczej, kosmetycznej czy farmaceutycznej, jak i mniejsi przedsiębiorcy zainteresowani oryginalnymi i nieszablonowymi opakowaniami.

Wśród wystawców targów Packaging Innovations znalazły się m.in. takie firmy jak:

• Bericap Sp. z o.o.
  • Kodak Sp. z o.o.
  • RPC Bramlage
  • Heinz Plastic Polska ,oraz Heinz Glas Działdowo
  • Masterchem

Do kogo kierowana jest Strefa Studenta?

Do udziału w akcji zapraszamy studentów oraz młodych projektantów (osoby do 26 roku życia, niezwiązane zawodowo z firmami zajmującymi się projektowaniem opakowań lub też z produkcją opakowań). Każdy ma równe szanse. Liczy się pomysłowość i chęć udziału we wspólnej akcji.

Zasady udziału w Strefie Studenta:

• Do 15 lutego 2013 r. czekamy na zgłoszenia.
  • Od 18 lutego do 8 marca 2013 r. odbędzie się głosowanie na profilu targów Packaging Innovations na Facebooku
    1. 11 marca 2013 r. wyłonionych zostanie 10 opakowań, które uzyskają najwyższą liczbę głosów. Projektanci wybranych większością głosów opakowań uzyskają możliwość prezentacji swoich projektów podczas targów
  • Packaging Innovations w dniach 10-11 kwietnia 2013 r. w Warszawie.

Szczegóły na na temat akcji można znaleźć na stronie organizatora www.easyfairs.com/pl

Organizator targów:

easyFairs® Poland Tel. +48 12 651 95 20/21 Fax +48 12 651 95 22 poland@easyfairs.com www.easyfairs.com/pl

Targi Packaging Innovations