ASP Katowice - 10 lat

Wybór języka

Nie przegap!

W kalendarzu nie ma żadnych wydarzeń z przyszłą datą.

Informacje dla studentów ASP Katowice

Projekty takie oferują m.in.:
– poradnictwo zawodowe prowadzące do opracowania indywidualnych planów działań aktywizacyjnych;
– szkolenia zawodowe dostosowane do indywidualnych potrzeb;
– staże w zawodzie zgodnym z tematem szkolenia.

Informacja o możliwości wzięcia udziału w projektach realizowanych w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 - Czytaj całość

Od 26 do 27 stycznia 2017 roku w Katowicach odbywać będzie się konferencja programowa Narodowego Kongresu Nauki w Katowicach organizowana przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Uniwersytet Śląski. Uczestnicy obrad omawiać będą kwestie związane ze ścieżkami kariery akademickiej i rozwojem młodej kadry naukowej.

"W Polsce warto iść na studia doktoranckie" - debata oksfordzka - Narodowy Kongres Nauki - Czytaj całość

Toruński Oddział Stowarzyszenia Historyków Sztuki, WBP Książnica Kopernikańska, Centrum Dialogu w Toruniu oraz kuratorzy Festiwalu TORMIAR zapraszają do udziału w konferencji naukowej 22 kwietnia 2017 roku.

Konferencja naukowa pt.: NASZE OSIEDLA. ARCHITEKTURA MIESZKANIOWA XX WIEKU W POLSCE - Czytaj całość

Ambasada Turcji informuje o ofercie stypendiów Rządu Tureckiego dla studentów zagranicznych, o które można się starać do 17 lutego br.

Stypendia Rządu Tureckiego dla studentów - Czytaj całość

Weź udział w projekcie "Wyspecjalizowani na starcie" - naucz się projektowania w NX CAD i CATIA i uzyskaj na staż w innowacyjnej firmie.

"Wyspecjalizowani na starcie" - Czytaj całość

Do 30 stycznia 2017 r. można zgłaszać się do programu rezydencji eksperymentalnych organizowanych przez Bramę Poznania (Centrum Turystyku Kulturowej TRAKT.

Trwa nabór do programu rezydencji eksperymentalnych - Czytaj całość

Profesor Stanisław Tabisz Rektor Krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie oraz Profesor Wojciech Nowak Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego zapraszają do udziału w konkursie na dzieło artystyczne "Ziarnista struktura materii – od Demokryta do Smoluchowskiego" w zakresie malarstwa, rzeźby i grafiki artystycznej.

"Ziarnista struktura materii - od Demokryta do Smoluchowskiego" - wspólny konkurs krakowskiej ASP i Uniwersytetu Jagiellońskiego - Czytaj całość

Fundacja Eko-Art Silesia oraz Galeria Szyb Wilson zapraszają do udziału w I Przeglądzie Nowa Awangarda, który odbywać się będzie od 3 marca do 17 kwietnia 2017 r.

I Przegląd Nowa Awangarda - Czytaj całość

Gmina Kazimierz Dolny we współpracy z Muzeum Nadwiślańskim w Kazimierzu Dolnym oraz z wieloma innymi podmiotami ogłosiła konkurs z wzornictwa przemysłowego pt.: "Pamiątka z Kazimierza. Wzornictwo dla Kazimierza".

Konkurs pt.: “Pamiątka z Kazimierza. Wzornictwo dla Kazimierza” - Czytaj całość

Studenci kierunków artystycznych w całej Polsce od 9 stycznia 2017 r. mogą przesyłać swoje zgłoszenia do konkursu Artystyczna Podróż Hestii. Ta ważna dla środowiska twórczego inicjatywa odbywa się po raz szesnasty i w tym roku zakończy się galą finałową w Muzeum nad Wisłą – nowym pawilonie wystawienniczym Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

Rozpoczyna się 16. edycja konkursu Artystyczna Podróż Hestii - Czytaj całość

Paginacja

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 40 >>

Bannery

 • AGRAFA 2017

 • Międzynarodowe Triennale Rysunku

 • Triennale Grafiki Polskiej

 • Ksiazka Dobrze Zaprojektowana Konkurs

 • nowa asp

 • asp studia doktoranckie

 • asp tuba

 • Facebook ASP Katowice

 • Kurs przygotowawczy

 • akademia weekendowa

 • asp malarstwo FB

 • 05 asp wzornictwo

 • Facebook grafika warsztatowa

 • Agrafa

 • Agrafa

 • Design Silesia

 • Regionalna Strategia Innowacji

 • Innowacyjny Design Logomotywą Śląskiej Gospodarki

 • Logo BPSC

 • Katowice Airport

 • Międzynarodowe Triennale Grafiki Kraków 2012 • Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach w ramach Programu Rozwój infrastruktury kultury/Infrastruktura szkolnictwa artystycznego na podstawie umowy Nr 03581/14/FPK/DEK z dnia 20.05.2014r. uzyskała dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na realizację zadania: Zakup pierwszego wyposażenia do budynku dydaktyczno-badawczego i kulturalnego ASP w Katowicach

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach w ramach Programu Rozwój infrastruktury kultury na podstawie umowy nr 04146/13/FPK/DEK z dnia 15.05.2013 roku uzyskała:

Dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na realizację zadania pn. Rozbudowa zaplecza technicznego pracowni kierunku wzornictwa ASP w KatowicachAkademia Sztuk Pięknych w Katowicach w ramach Programu Rozwój infrastruktury kultury na podstawie umowy nr 00333/12/DEK z dnia 30.03.2012 roku uzyskała:

Dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na realizację zadania pn. OBRAZ I DŹWIĘK – Studio Sztuki Dźwiękowej (sound art studio)

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach w ramach Programu Edukacja kulturalna i diagnoza kultury na podstawie umowy nr 04960/12/DEK z dnia 19.04.2012 roku uzyskała:

Dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na realizację zadania pn. ALA MA PIÓRO - WARSZTATY TYPOGRAFICZNE

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach w ramach Programu Promesa Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na podstawie umowy nr 01737/13/FPK/DFE z dnia 10.09.2013 roku uzyskała Dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na realizację zadania pn. „Budowa między ulicami Raciborską a Koszarową w Katowicach budynku dydaktyczno-badawczego i kulturalnego wraz z zagospodarowaniem terenu na otwarty park form przestrzennych”.


Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach w ramach Programu Rozwój infrastruktury kultury/Infrastruktura szkolnictwa artystycznego na podstawie umowy Nr 03320/15/FPK/DEK z dnia 07.07.2015 roku uzyskała dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na realizację zadania: Zakup pierwszego wyposażenia do budynku dydaktyczno-badawczego i kulturalnego ASP w Katowicach – etap II

Formularz uwag

 Uwagi